Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Současné akce

U nás je možno platit online i kartou

géčko.png


INSPIRACE NA DÁRKY » Dárek k 1. narozeninám

Tipy na dárky k prvním narozeninám

Náš obchod nabízí docela zajímavý počet dárků pro děti od nejrannějšího věku, zajímavé dárky k narození dítěte a také zajímavé produkty, které se často hledají jako ten správný dárek k 1.narozeninám.

Každé narozeniny jsou výjimečné, každý den je třeba v životě slavit, ale první narozeniny mají určitě své neopakovatelné kouzlo. Určitě se vyplatí si tento den užít a připravit se na něj už jen nákupem pěkného dárku.

Jako dárek k prvním narozeninám můžeme doporučit kvalitní dřevěné chodítko. Okolo první roku se dítě učí chodit a poznávat svět kolem sebe. V tento moment je určitě ten správný čas koupit miminku krásné barevné chodítko, díky němuž budou jeho první krůčky stále jistější a jistější. Kromě pestrobarevnosti chodítek je jejich výhodou i to, že některá mají zabudované i kuličky na hraní a to se dítěti bude určitě líbit.

Chodítka mají nastavitelný pojezd koleček

2 možnosti nastavení výšky rukojeti

Chodítko má funkci i jako vozík na hračky

 

K prvním narozeninám je například také krásný dárek dřevěný houpací kůň z kvalitního dřeva. Vaše miminko si určitě bude rádo hrát na hřišti na různých houpačkách, konících a podobných skákadlech a určite bude mít velkou radost, když bude moci mít takového krásného houpacího koně i doma. U houpacího koně značky Scratch je i výhodou, že ohrádka, která chrání nejmenší děti od pádu na zem, se dá postupem času odmontovat a koník slouží dál i většímu dítěti.

Koník je vhodný pro děti od 1 roku do 3 let, takže je vhodný například i k druhým narozeninám

Malé děti si rády hrají také s různými tahacími hračkami. Z našeho dětství si určitě pamatujeme, jak jsme si tahali za sebou kačery. Dnes je na trhu velké množství více či méně kvalitních hraček, které mohou děti tahat na provázku. My nabízíme jako dárek k 1. narozeninám kvalitní dřevěné tahací hračky značky SCRATCH, které vynikají originalitou, pestrobarevností a mají celkově veselý design. Tahací hračky mohou být ve formě zvířátka nebo to může být i autíčko nebo vláček nebo i traktor. V poslední době je obzvláště traktor velice populární. Tyto hračky mají většinou ještě nějaký zajímavý doplněk například, že se na ně dá zacinkat a podobně.

Jako dárek k prvním narozeninám se hodí také nějaké malé kartonové hračky, skládačky, hračky, které děti mohou již uchopit do ručky a snažit se různě skládat. Mohou to být třeba i nějaké malé pyramidy z kostek, které vidíte zde na obrázku.

Kostky se dají stavět na sebe, vedle sebe, za sebou...

Kostky jsou z pevného trvanlivého kartonu a jsou baleny v pěkných krabičkách

Komu utekl jako dárek k narození dítěte nějaký pěkný rámeček na otisky nožiček a ručiček miminka, tak to může dohnat i u prvních narozenin. Do většiny rámečků se vejde otisk nožičky nebo ručičky miminka i v jednom roce, jen je třeba raději změřit otvor pro vložení otisku a změřit nožičku a zjistit, zda se ještě vejde....