Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

U nás je možno platit online i kartou

géčko.png


INSPIRACE NA DÁRKY » Dárek k 3. narozeninám

Tipy na dárek ke třetím narozeninám

Dítě ve věku tří let je již zase o trochu větší, šikovnější a „rozumnější“.  Ve věku kolem tří let se děti přestávají tolik vztekat a na druhou stranu mají větší trpělivost. Chtějí dále poznávat věci kolem sebe, chtějí všechno vědět. V tomto věku je vše zajímá, ptají se pořád proč toto a proč támhleto. Děti mají kolem třetího roku života již docela slušnou slovní zásobu a dají s nimi hrát různé hry.

Scratch Zatloukací hračka Farma - vhodná pro děti od 3 let

Hry pro malé děti

Jako dárek ke třetím narozeninám se hodí nějaké stolní hry pro malé děti, nějaké kvalitní puzzle nebo například nějaké dřevěné hračky, které u dětí budou rozvíjet jejich dovednosti. Jako stolní hry doporučujeme kvalitní francouzské produkty značky Avenue Mandarine. Například pro děti ke třetím narozeninám je přímo navržena sada her od 3 let. Tato hezky balená sada obsahuje dětskou hru loto, memo a 2 puzzle pro děti. Tyto hry podporují u dětí další rozvoj slovní zásoby, trénují soustředění, krátkodobou paměť a podporují rozvoj jemné motoriky. Jako další hry pro děti hodící se jako dárek ke třetím narozeninám můžeme uvést i  samostatnou hru Memo Zvířátka či Domino Zvířátka. Hry jsou baleny v krásných krabičkách.

Dětská noční lampička

Děti ve věku tří let mívají ještě strach ze tmy a často chtějí usínat při rozsvíceném světle. Aby se děti nebály usínat, tak lze zakoupit krásné dětské noční lampičky a dát je dětem do pokojíčku. Noční lampičky od francouzské značky Label Tour jsou v designech jak pro kluky, tak pro holčičky a design navrhla známá francouzská výtvarnice Isabelle Kessedjian. Dětská noční lampička vyzařuje jemné světlo, při kterém se dětem bude hezky usínat a nebudou se v pokojíčku bát.  Lampičky jsou z kolekce „Až budu velký, bude ze mě….“ Na originálních obrázcích najdeme piráta, rytíře, princeznu a holčičku gurmánku. Do této kolekce patří celá řada dětských potřeb od jídelních souprav až po doplňky do dětského pokojíčku.

Dřevěné hračky ke třetím narozeninám

Děti si rády hrají s dřevěnými hračkami a měly by mít možnost poznat krásné a barevné dřevěné hračky od belgické značky Scratch. My jsme pro vás vybrali několik tipů na dárek k 3. narozeninám. Sami se podívejte, jak hračky vypadají a jak by se dětem určitě líbily.

Krásný dřevěný vláček s jednou mašinkou a třemi vagónky bude pro děti úplný Orient Expres. Jednotlivé vagónky se k sobě spojují díky magnetům a pořadí vagónků lze tedy libovolně kombinovat. Děti si určitě pěkně vyhrají.

Pro kluky, kteří si rádi hrají na rytíře, tak bude skvělé pořídit sadu dřevěného meče se štítem. Dřevěný štít je dostatečně velký, aby ochránil malého rytíře v boji s dalším protivníkem. Meč je také ze dřeva. Na štítu je vyobrazen krásný drak.

Skvělá hračka pro děti od 3 let je originální puzzle s kuličkovou dráhou.  Jednotlivé kostky se sestaví podle obrázků podobně jako puzzle a pokud je obrazec správně sestaven, tak se uvnitř vytvoří dráha pro kuličku.  Tato krásná hračka u dětí vzbuzuje určitě velký zájem, trénuje jemnou motoriku, rozvíjí myšlení a podporuje dětskou tvořivost a fantazii. Ideální dárek ke třetím narozeninám.

Originální dárky ke třetím narozeninám

Je další velké množství dárků, které lze doporučit pro děti k narozeninám. Všeobecně děti ve věku tří let mají svého oblíbeného plyšového mazlíčka, kterého mají od narození nebo od prvních či druhým narozenin. Kvalitní plyšová hračka je vždy oblíbený dárek a udělá dětem radost.

Ke třetím narozeninám se určitě také hodí dřevěné odrážedlo, které usnadní dětem pozdější jízdu na kole. Děti ve věku kolem tří let se učí při jízdě na odrážedle držet rovnováhu a to se jim bude později velmi hodit. Dřevěná odrážedla jsou od kvalitní belgické značky Scratch a mají krásné designy jak pro kluky, tak pro holky.

Jako další tip na dárek ke třetím narozeninám pro vás máme nějaké cestovní potřeby pro děti. Děti ve věku tří let již nastupují do školky a chodí nebo jezdí se školkou na výlety, do divadla a podobně. Také samozřejmě jezdí s rodiči na výlety nebo za babičkou a tak dále. K tomu se jim určitě bude hodit nějaký krásný baťůžek nebo taška přes rameno s krásným obrázkem od Isabelle Kessedjian, která vytvořila celou speciální kolekci ve spolupráci se značkou Label Tour.

Určitě je spousta dalších nápadů na dárky, ale určitě si na našich stránkách tyto dárky pro děti prohlédnete. Může se jednat o originální dětský nábytek nebo o originální doplňky do dětského pokoje. Dále to mou být dřevěná autíčka, létající draci, kyblík na písek, dětský stan ve tvaru indiánského týpí, hezká dětská trička s motivy od Isabelle Kessedjian, krásně ilustrované dětské puzzle a další.