Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Současné akce

U nás je možno platit online i kartou

géčko.png


INSPIRACE NA DÁRKY » Dárek k narození dítěte

Dárek k narození miminka

slide

Náš obchod Radost dětí se specializuje na dárky pro malé děti a pro nastávající rodiče nebo pro novopečené rodiče. Důležitou roli u nás tedy hraje také dárek k narození dítěte.Rámeček na otisk Family, Pearhead

Narození dítěte je jedinečným a nezapomenutelným okamžikem v životě každého z nás. Maminka nebo oba rodiče jsou obdarováni dárkami k narození jejich dítěte. Narodí-li se vašim blízkým nebo kamarádům či spolupracovníkům miminko, tak určitě přemýšlíte jaký dárek jim k narození miminka pořídit.  Hlavně aby to byl pěkný, nápaditý a kvalitní dárek, aby připomínal chvíle, kdy se miminko narodilo, aby dárek dělal radost i po spoustu dalších let. Takové dárky bychom právě v našem obchodě rádi nabízeli a snažíme se o to.

Dětský otisk

Rámeček na otisk Pearhead Naše rodina, modrý V našem obchodě nabízíme spoustu krásných dárků, které můžeme doporučit jako krásný a vhodnýdárek k narození dítěte. Jedním z takových dárků jsou dětské otisky.Trojrámeček na otisk Pearhead, bílýNabízíme velmi kvalitní sady na otisky nožiček a ručiček od značkové firmy Pearhead. Tato obchodní značka je právem vyhlášená jako specialista na otisky miminek, které jsou výborným dárkem k narození dítěte. Skladem máme kompletní nabídku produktů této značky, která je dodávána do ČR od roku 2011 a od této doby si již vybudovala skvělé jméno a místo na českém trhu.Trojrámeček na otisk Pearhead nástěnný, bílý (96120)Doporučujeme vám podívat se na nabídku různých nástěnných nebo stolních rámečků či trojrámečků na otisky nožiček a ručiček. Otisky jsou prováděny buď způsobem do speciální hmoty nebo takzvaným bezdotykovým způsobem či ještě i na plátno.

Sady na provedení otisku jsou již vždy součástí kompletních rámečků na otisky.

Krabička na vzpomínky

Jako další krásný dárek k narození dítěte můžeme doporučit takzvané krabičky na vzpomínky.  To jsou speciálně vyrobené krabičky z produkce americké značky Pearhead, do kterých si maminka uschová "vzpomínky" na své miminko. Do krabiček si může uložit například blahopřání k narození dítěte, fotky z ultrazvuku, první vlásky miminka, první zoubek či první botičky nebo oblíbenou hračku miminka. Krabičky obsahují i sadu na provedení otisku nožičky nebo ručičky, kterým si maminka krabičku na vzpomínky vyzdobí. Baby Art Krabička na vzpomínkyKrabičky mají i okénko pro vložení fotografie miminka. Velmi hezkým a roztomilým dárkem k narození dítěte je sada malých krabiček určených speciálně na první zoubek, první vlásky a do třetí krabičky se dává porodní náramek z porodnice. Tato sada je vyráběna v modré barvě pro chlapečka a v růžovém provedení pro holčičku.  Opravdu pěkný dárek k narození miminka, který můžete také zakoupit v našem obchodě.

 

Dárky k narození miminka

Mezi další velmi oblíbené dárky k narození miminka patří i různé rámečky,  kam si novopečená maminka vystaví fotografii svého narozeného dítěte. Takové rámečky mohou být spojené třeba i s místem na vystavení porodního náramku z porodnice,  aby vzpomínka na narození miminka byla opravdu dokonalá a aby se dárek líbil. Takový rámeček na fotografii právě narozeného miminka a porodní náramek z porodnice udělá určitě radost a hodí se jako originální dárek k narození dítěte.

Rámečky s motivem zvířátka

Na rok 2014 byla naplánována nová kolekce značky Pearhead, která na vás zapůsobí krásným a zároveň moderním designem. Do roku 2016 se prodalo mnoho těchto krásných rámečků jak pro holčičky, tak pro kluky. Otisk nožičky Pearhead modrýNa výběr je tedy ze dvou variant. První je rámeček s motivem lvíčka a s modrým pozadím pod otisk. Tento je určen pro chlapečka. Otisk nožičky Pearhead růžovýDruhý rámeček obsahuje růžové barevné pozadí a má motiv zajíčka. Je určen pro holčičky. Rámečky obsahují také sadu na vytvoření otisku a jsou nástěnné. Rámečky nahrazují starší typ růžového a modrého rámečku na jeden otisk nožičky dítěte a věříme, že budou stejně, ne-li více oblíbené jako jejich předchůdce.