Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Současné akce

NAŠE CENA 2 295,00 Kč

U nás je možno platit online i kartou

géčko.png


INSPIRACE NA DÁRKY » Dárky pro děti k vánocům

Dárky pro děti k vánocům

Jako každý rok začínáme s počátkem školního roku v září říkat, že už za necelé čtyři měsíce budou vánoce a že musíme začít shánět dárky pro děti k vánocům s předstihem, včas a vše mít připraveno, abychom si užili již čas před vánocemi v klidu a v pohodě.

 

Znáte to také tak? Také jste na tom pak stejně? Uběhne září, pak říjen a když začne listopad, tak si začnete říkat, že už je opravdu čas nejen na shánění dárků dětem, ale vůbec na vymýšlení co jim dát pod stromeček. A už byste měli také s dětmi napsat ten dopis pro Ježíška a dát za okno. Ano, to je přesně ta situace u nás doma. Dopis začneme psát až v polovině listopadu, ne-li později. A když se rozhoupeme v prosinci a začneme panikařit, že už do vánoc nezbývá vůbec moc času a zjistíme že už je tady čert s Mikulášem a vánoce již opravdu budou za pár dní, tak zjišťujeme, že je všude v obchodech hrozně lidí, že se nám nikam nechce a že nakoupíme přes internet.

A pak zjistíme, že hračky, o které jsme měli zájem, jsou již vyprodané a panika se začíná zvyšovat. To už pak přichází hysterie, že pod stromečkem nebude vůbec nic, začneme se nervovat a hádat. A z předvánoční pohody nezbude vůbec ale vůbec nic.

 

Tato situace se u nás opravdu opakuje rok co rok. Nenecháme se poučit a dárky k vánocům pro děti nakupujeme až opravdu na poslední chvíli. Nyní u nás platí, že kovářova kobyla chodí neokovaná.  Provozujeme internetový obchod s krásnými dárky pro děti a sami pak v chaosu sháníme dárky na poslední chvíli. A když je nejhůř, tak máme výhodu a můžeme darovat něco z našeho zboží – také to tak vesměs končívá. To je pak ale překvapení pod stromečkem.... Laughing

 

Nenechávejte tedy nákupy na vánoční dárky pro děti na poslední chvíli a nedělejte stejnou chybu jako my. Letos se nám podařilo do našeho obchodu dostat nové značky, které jsme ještě minulý rok neměli. Máme opravdu velký výběr hraček, her a jiných produktů pro děti, které vás mohou zaujmout. Ať se již jedná o dárky pro nejmenší děti, o různá puzzle, tahací dřevěné hračky, kvalitní plyšové a látkové hračky, odrážedla a chodítka z Belgie, výtvarné a kreativní potřeby a sady z Francie nebo celou produktovou řadu od známé francouzské výtvarnice Isabelle Kessedjian, která se prodává pod jednotnou značkou Label Tour. Zde je opravdu velký výběr potřeb pro děti od narození až po děti školou povinné.

 

Myslíme si, že vánoce 2016 se co do shánění dárků pro děti pro vás nemusejí vůbec dostat do stresové či až kritické situace, pokud se již nyní rozhodnete a včas si objednáte. Věřte, že mluvíme z vlastní zkušenosti s každoročním shonem kolem kupování nebo i vymýšlení dárků.  Prohlédněte si v klidu a teple domova celou naši nabídku a jsme přesvědčeni, že si u nás něco vyberete.

 

Přejeme klidný a ničím nerušený výběr a bezproblémový nákup.

 

V době psaní tohoto článku bylo již 2.listopadu. My zatím nemáme pro naše děti dárek ani jeden. A jak jste na tom vy? Laughing