Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Současné akce

NAŠE CENA 1 899,00 Kč
NAŠE CENA 1 189,00 Kč
NAŠE CENA 679,00 Kč

U nás je možno platit online i kartou

géčko.png


INSPIRACE NA DÁRKY » Dětská odrážedla Scratch

Dětské odrážedlo

Důležitým pomocníkem dětí kolem dvou a tří let je zcela jistě dětské odrážedlo. Pomocí odrážedla se děti naučí držet rovnováhu a to jim poté velmi usnadní učení jízdy na kole. Přechod z dětského odrážedla na kolo je pak velmi rychlý a děti nemívají žádný problém se naučit jezdit na kole, protože držení rovnováhy a řízení znají již z jízdy na dětském odrážedle.

Odrážedlo pro nejmenší

Zaměřili jsme se na dětská odrážedla, která se liší od masově propagovaných značek a jsou na první pohled originální. Když jsme se podívali do našeho okolí, tak jsme zjistili, že velká většina dětí jezdí na odrážedlech jen jedné značky a že někdy mívají problémy si svůj stroj poznat od kamarádova odrážedla. My jsme našli naprosto úžasné dřevěné odrážedlo od belgické značky Scratch, které se na první pohled liší úžasnými barvami, plnými disky kol a originálními motivy.

Odrážedlo kolo

Dětské odrážedlo je vlastně kolo bez šlapek. Značka Scratch má nyní na českém trhu celkem 6 barevných druhů dřevěných odrážedel, která se liší někdy i vybavením (zvonek, taška na řídítka). Odrážedlo Scratch má několik výhod, které jsou součástí každého odrážedla Scratch bez ohledu na typ (Ptáčci, Včelky, Hvězda, Malý závodník…) Určitě je to omezený úhel otáčení řídítek, který zamezuje prudkému otočení řídítek a ztrátě rovnováhy. Děti se tak na těchto odrážedlech cítí bezpečněji.

Dětské odrážedlo od 2 let

Mezi další výhody dětského odrážedla Scratch patří výškově nastavitelné sedadlo, určitě krásný originální design, zcela jistě krásné plné disky kol, držadlo pro snadné uchopení a přenášení. Dětské odráždlo má také nafukovací pneumatiky a dá se také lehce vzít do kufru auta a vzít děti na nějakou pěknou cyklostezku v okolí, kde si děti své odrážedlo pěkně užijí a stráví s vámi hezký den.

Dětská odrážedla Scratch jsou balena v pěkných krabicích a jsou určitě vhodná jako krásný dárek ke druhým nebo dárek ke třetím narozeninám. Belgická značka Scratch vyrábí krásné hračky pro děti. Hračky jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a pomáhají dětem ve vývoji, rozvíjejí dětskou motoriku, cvičí soustředění, napomáhají při poznávání barev, tvarů a podobně. Mezi výrobky značky Scratch patří produkty od kartonových hraček, přes dřevěné didaktické hračky a hry,  tahací dřevěné hračky až po dětská chodítka, dětská odrážedla  a originální dětský nábytek.

Dětská odrážedla

Vyzkoušejte dětská odrážedla z kvalitního dřeva v provedení speciálně pro holčičky – například varianta Ptáčci, v provedení pro kluky – jako například Formule 1 nebo zvolte univerzálnější varinaty vhodné jak pro kluky, tak pro holčičky. Pro takový případ bychom doporučili například dřevěné odrážedlo Hvězda nebo odrážedlo Včelky, Malý Závodník nebo třeba Sovička. K několika typům dřevěných odrážedel nabízí značka Scratch i dětská chodítka ve stejném designu, což je pak velmi hezké, když má dítě napřed chodítko a poté dostane odrážedlo se stejným motivem. Děti budou mít určitě velkou radost.