Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

U nás je možno platit online i kartou

géčko.png


INSPIRACE NA DÁRKY » Dětské batohy na výlety

Dětské batohy

Velmi žádaným dárkem, který chtějí mít také všechny děti, které se naučí chodit a začnou chodit na procházky, jezdit na výlety, za babičkou, jezdit na výlety ve školce a podobně, je určitě krásný dětský batoh s pěkným a pokud možno originálním motivem. S originálním motivem proto, aby ihned na první pohled zaujal a aby se mohly děti pochlubit se svým krásným batohem, do kterého si dají pití, svačinu, hračku, peněženku a podobně. Chtěli jsme najít originální batohy, které by se malým dětem líbily a byly opravdu pěkné. Naše představy splňují určitě 2 značky, které takové dětské batohy vyrábí. První značkou je francouzská Ebulobo a druhou originální značkou je Label Tour by Isabelle Kessedjian také z Francie.

Dětské batohy pro nejmenší

Od značky Ebulobo můžeme doporučit dva dětské batohy pro nejmenší děti v originálních designech. Prvním z nich je batoh v provedení hladového vlka.  Originálně navržený dětský batoh bude dětem pomáhat nosit na výlety a procházky jejich pitíčko, svačinku a aby se doma nestýskalo malému oblíbenému plyšáčkovi, tak si ho děti mohou také do baťůžku přibalit. Alespoň my to doma tak vždy máme, že na každý výlet si děti nosí plyšovou želvičku, ovečku, myšku a podobně. Podle toho, jakého plyšáka mají momentálně v oblibě….

Druhým batohem pro nejmenší děti je Ebulobo Batoh Karkulka, který je v originálním provedení Karkulky. Bude tedy nejspíše určen pro holčičky, které mají za svou hrdinku Červenou Karkulku a rády poslouchají tuto pohádku. Dětský batoh vypadá velmi hezky a vesele. S tímto batohem se holčičky už nebudou moci dočkat dalšího společného výletu.

Batohy pro děti

Druhou zmiňovanou značkou, od které se nám velmi líbí batohy pro děti, je značka Label Tour. Tato francouzská značka spolupracuje s francouzskými umělci a výtvarníky, kteří pro tuto značku navrhují celé kolekce nejrůznějších výrobků. Pro velkou kolekci potřeb pro děti navrhla design známá francouzská výtvarnice a malířka Isabelle Kessedjian. Prvotním námětem na motivy Rytíře, Princezny, Gurmánky a Piráta jí byly obrázky jejího syna, které ji zaujaly a byly ji námětem či jakousi předlohou k vytvoření originálních postaviček. Na postavičkách je vidět i vlastně dětský rukopis a proto se tyto obrázky dětem hodně líbí a mají je rády.

Dětský batoh s originálním motivem

Dětský batoh značky Label Tour má na sobě tedy krásný originální motiv určité postavičky. Pro kluky jsou to postavičky Pirát a Rytíř a pro holky je to obrázek Princezny a Gurmánky.  Každý dětský batoh je vyroben ve dvou velikostech a je tedy možné pořídit menší dětský batoh a větší dětský batoh. Je to i výhoda, pokud máte více dětí rozdílného věku, tak můžete menšímu potomkovi pořídit menší batoh a většímu dítěti větší dětský batoh.

Dětské batohy na výlety s originálním designem od Isabelle Kessedjian mají ještě jednu výhodu. Dají se k nim pořídit další doplňky ve stejném designu a je tedy možno například pořídit peněženku, tašku přes rameno, láhev na vodu nebo box na svačinu a další dětské potřeby ve stejném oblíbeném designu.

Dětské batohy Label Tour jsou novinkou na českém trhu od března roku 2016 stejně jako celá nová kolekce potřeb pro děti s originálním designem, od Isabelle Kessedjian.

Můžeme určitě doporučit jako vhodné originální dárky pro děti.