Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Současné akce

U nás je možno platit online i kartou

géčko.png


INSPIRACE NA DÁRKY » Dětské puzzle

Dětské puzzle

Kvalitní a krásně ilustrované dětské puzzle bude pro děti krásný dárek k svátku, k narozeninám, dárek ke dni dětí a podobně. V nabídce různých obchodů je možno najít nespočet puzzle od velkého počtu různých výrobců. My vám chceme nabídnout možnost poznat kvalitní dětská puzzle od velmi kvalitního francouzského výrobce Avenue Mandarine. Tato francouzská značka se vyznačuje originálním přístupem, originálními a nezaměnitelnými výrobky pro děti. Kromě dětských puzzle se Avenue Mandarine  zaměřuje na výtvarné a kreativní sady pro děti nebo třeba na dárkově balené domečky pro panenky.

Puzzle pro děti

Jednu velkou kategorii produktů značky Avenue Mandarine  zaujímají puzzle pro děti. Puzzle jsou krásně barevné, mají originální a krásné ilustrace a jsou balené v dárkových krabičkách. Značka ještě rozlišuje puzzle pro děti podle věku a výrobky jsou přizpůsobené  dětem již od dvou let. Specialitou značky Avenue Mandarine je limitovaná edice dětského puzzle k filmu Malý Princ nebo sada čtyř dětských puzzle ve speciální edici Čtyři roční období znázorňující jaro, léto, podzim a zimu. Jak se sami můžete z následujících obrázků přesvědčit, tak ilustrace jsou opravdu krásné a originální.

Puzzle pro nejmenší

U dětí je důležité, aby se při hraní her také něco učily. A když si hrají, tak si ani neuvědomují, že poznávají například barvy, zvířátka, mláďata zvířátek a také nevědí, že se jim při skládání puzzle zdokonaluje jemná motorika nebo že si cvičí trpělivost a rozvíjejí fantazii. Puzzle pro nejmenší děti právě tomuto všemu napomáhá. Děti dávají k sobě třeba vždy jen dva kousky obrázku například zvířecí maminky a jejího mláďátka. Pro tento případ je ideální Duo Puzzle Maminka a mládě nebo podobné Duo Puzzle Protiklady. Zde se děti naučí dávat k sobě prázdnou a plnou sklenici, zavřené a otevřené okno a podobně a naučí se tak protiklady různých situací. Výhodou jsou opět krásné obrázky, které se dětem budou líbit, a bude je bavit si s takovým puzzle hrát.

Puzzle pro malé děti

Francouzská značka Avenue Mandarine se tedy specializuje na netradiční a na opravdu velmi pěkně vypadající a v mnoha ohledech originální puzzle pro malé děti a také již zmiňované kreativní a výtvarné sady, omalovánky, panenky k vymalování, přívěsky k vyšívání, domečky pro panenky a podobně. Puzzle pro malé děti jsou barevné s krásnými obrázky, počet a velikost dílků je přizpůsobena tomu, že si s výrobkem budou hrát malé děti.

Dětské puzzle se zvířaty

Právě krásné obrázky a dárkové balení jsou důvodem proč takové dětské puzzle pořídit dětem k svátku nebo k narozeninám. Mezi krásně ilustrované dětské puzzle se zvířaty můžeme zařadit například Puzzle Krokodýl a kamarádi, Lev a kamarádi nebo Páv a kamadádi. V každé krabičce jsou 3 puzzle pro nejmenší děti. Každé puzzle má tvar jednoho zvířátka. Tato puzzle jsou vhodná již pro děti od 2 let. Další krásně dárkově balené dětské puzzle se zvířaty může být puzzle v krabičce slepička, šnek, nebo třeba myška. Tato puzzle jsou vhodná pro děti od 3 let a jsou opět krásně ilustrovaná.