Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Současné akce

NAŠE CENA 2 539,00 Kč
NAŠE CENA 2 295,00 Kč

U nás je možno platit online i kartou

géčko.png


INSPIRACE NA DÁRKY » Dřevěné hračky
Dřevěné hračky

Dřevěné hračky

v dnešní době se opět rádi vracíme ke klasickým dřevěným hračkám. Je to tedy již několik let zpátky co tento trend nastal a plastové umělohmotné hračky začaly být nahrazovány kvalitními dřevěnými hračkami, které udělají dětem velkou radost. Když si zavzpomínáme, tak určitě každý z nás si pamatujeme na nějakou svoji pěknou dřevěnou hračku z dětství a totéž chceme dopřát i dnes našim dětem.

Přinášíme vám několik zajímavých nápadů na dřevěné hračky pro děti, hračky které děti zabaví a naučí je například i jiným dovednostem, trpělivosti a podobně.

Scratch velká dřevěná kostka s aktivitami je určena pro děti již od jednoho roku. Tuto kostku doporučujeme také jako dárek k prvním narozeninám! Na této dřevěné kostce je na pěti stranách plno aktivit, které děti zabaví a u kterých se děti naučí poznávat tvary, budou rozvíjet koordinaci očí a rukou a kostka je bude nutit zkoumat co vše se s ní dá dělat a poskytne dětem spoustu zábavy. Originální kostka zkačky SCRATCH.

Dřevěná hračka - vkládací kravička - má několik funkcí. Slouží jako klasická dřevěná hračka, dále jako tahací hračka na provázku a hlavně slouží jako hračka ke vkládání různých tvarů. Různé dřevěné tvary se budou děti snažit dávat do správných otvorů a budou se tak učit trpělivosti a zručnosti. Po rozpoznání a vložení správného dílu do správného otvoru budou mít děti určitě velkou radost a mohou vzít spokojeně svoji dřevěnou tahací hračku za provázek a jít se pochlubit mamince. Tato dřevěná hračka je určena pro děti od jednoho roku a je tedy také velmi vhodná jako dárek k 1. narozeninám!

Malé děti určitě zabaví i různé kuličkové dráhy, kde někam vloží kuličku a sledují jak cestuje a vypadne někde úplně jiným otvorem než kam ji vložili. Připadne jim, že umí něco úplně úžasného, že je to naprosto skvělá věc a budou šťastné, že mají doma něco takového. V jejich malém a krásném světě bude dřevěná kuličková dráha dalším bodem zábavy. Dřevěná kuličková dráha kravička je velmi pěkně zpracována a je hezky barevná. Má 3 různé barevné kuličky a několik otvorů, kam se kuličky strkají. A až kulička docestuje do cíle, tak zazvoní na malou rolničku, což děti velmi ocení svým smíchem a šťastným výrazem ve svých tvářičkách. Tato dřevěná hračka je určena pro děti od jednoho a půl roku.

 

 

Mezi klasické dřevěné hračky, které si určitě z dětství pamatujeme, patří tahací hračky na provázku. Ať již jsme mívali různé kačery, včelky, autíčka, tak jsme měli všichni určitě radost, když jsme mohli svoji hračku tahat za sebou po našich pokojíčcích a hrát si s nimi. Dnes jsou takové dřevěné hračky opět velmi vyhledávané a doba tahacích hraček se opět vrátila zpět. Tyto hračky jsou dnes více barevné, nápadité, mají různé tvary, designy a mají třeba zvukové doplňky či se do nich dají vkládat další dřevěné dílky. Mezi oblíbené dřevěné tahací hračky patří stále různí pejsci, autíčka a v poslední době také malé traktůrky.