Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Nejprodávanější

U nás je možno platit online i kartou

géčko.png


TIPY NA ZAJÍMAVÉ DÁRKY » Dřevěný vláček Scratch

Dřevěný vláček Scratch

 

Chceme vám blíže představit krásnou dřevěnou hračku v podobě mašinky a vagónků od belgické značky Scratch. Jak již z našich stránek asi víte, tak belgická značka Scratch do České republiky dováží krásné hračky pro děti. Jsou to hračky dřevěné, dětské hudební nástroje, dětská dřevěná chodítka, odrážedla, dětské stolní hry pro nejmenší a nemůžeme zapomenout ani na originální dětské stolečky a židličky. Pokud ještě tuto značku neznáte, tak si projděte v klidu naše stránky a dozvíte se o spoustě hezkých produktů vhodných jako dárky pro vaše děti.

Dřevěný vláček Scratch v obchodě www.radostdeti.cz

 

Nyní již něco více o hezkém barevném dřevěném vláčku. Vláček se skládá z jedné mašinky a třech vagónků. Celé balení vypadá velmi hezky, dostane se vám do rukou zabalené v průhledné krabičce o celkových rozměrech cca 43 x 9 x 7 cm. Jednotlivé vagónky jsou přidělané každý zvlášť k papírové podložce, aby se o sebe neodřely a neponičily.

Dřevěný vláček Scratch v obchodě www.radostdeti.cz

 

Mašinka je dlouhá zhruba 8 cm a vagónky jsou asi o jeden centimetr kratší. Nárazníky mají magnety a je tedy možné pomocí magnetické síly dát vagónky k sobě a cestovat s celým vláčkem po pokojíčku – tedy cestovat kolem světa. Na jednotlivých vagóncích jsou nápisy světových měst. Žlutý vagónek má nápis města New York, na zeleném je název hostitele posledních letních olympijských her Rio de Janeiro a červený vagónek nese název města Londýn. Vagónky lze za sebe samozřejmě řadit v libovolném pořadí.

Dřevěný vláček Scratch v obchodě www.radostdeti.cz

 

Na každém z vagónků jsou namalovaná okna jako v opravdickém vlaku a cestující v podání různých zvířátek. Stejně hezky je namalované okénko a pan strojvůdce na červené mašince. Takovýto dřevěný vláček s mašinkou a třemi vagónky je krásná a kvalitní hračka a hezký dárek pro děti. Na hračce je uvedeno, že je vhodná pro děti od 3 let.

Dřevěný vláček Scratch v obchodě www.radostdeti.cz

 

Věříme, že vám toto naše bližší seznámení s produktem pomůže ve výběru v našem obchodě.