Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Současné akce

NAŠE CENA 1 275,00 Kč
NAŠE CENA 529,00 Kč
NAŠE CENA 719,00 Kč

U nás je možno platit online i kartou

géčko.png


TIPY NA ZAJÍMAVÉ DÁRKY » Látková panenka Karkulka

Látková panenka Červená Karkulka Ebulobo

 

Rádi bychom vám představili látkovou panenku, hračku vhodnou pro nejmenší děti již od 3 měsíců věku.

Co se vám do ruky po rozbalení zásilky od nás dostane?

Látková panenka Karkulka na radost dětí.cz

V igelitovém sáčku zabalená značková látková panenka Červená Karkulka od francouzského výrobce Ebulobo. To, že je jen v igelitu a není  v žádné  krabičce, vůbec  nemusí  být na škodu. Nejsou zde žádné kousky, které by se mohly při transportu rozbít nebo oddělit a není nutno výrobcem ještě o trochu prodražovat hračku zbytečnou krabičkou.  Stejně by ji děti hned roztrhaly, aby se na panenku dostaly co nejdříve.

Látková panenka Karkulka na radost dětí.cz Látková panenka Karkulka na radost dětí.cz

Panenka v podobě Karkulky měří krásných 40 cm, má kabátek, který se u krku zapíná na suchý zip a jde z Karkulky sejmout. Na kabátku má 2 kapsy, v nichž si nese své nutné potřeby. Těmi jsou v dnešní době nepostradatelný telefon a samozřejmě vlk, který ale nevypadá, že by Karkulku nebo babičku chtěl sníst. Vlk po zatřepání hezky chrastí a slouží dětem jako chrastítko a telefon po zmáčknutí píská.

Vlk od látkové panenky Ebulobo Mobilní telefon k látkové panence Karkulka

V jedné ruce má vaše nová kamarádka přivázané kousátko ve tvaru sušenky. Hlavně, aby sušenku nesnědl dříve ten vlk z kapsy…. Nohy panenky jsou ve veselých barvách a celkově na nás panenka působí roztomilým dojmem a dětem se určitě bude líbit.

Látková panenka Karkulka na radost dětí.cz Látková panenka Karkulka na radost dětí.cz Látková panenka Karkulka na radost dětí.cz

Látkové nebo plyšové hračky firmy Ebulobo se staly velmi oblíbenými a ke Karkulce můžete dětem pořídit ještě třeba Hladového vlka a kamarády. Pokud jste se již nyní s Karkulkou seznámili, tak nic nebrání tomu, abyste ji dětem pořídili ještě k vám domů. Karkulce se již nyní po vašich dětech určitě stýská.