Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Současné akce

U nás je možno platit online i kartou

géčko.png


Úvod » Originální vánoční ozdoby

Originální vánoční ozdoby

Vánoční koule

Vánoce se opět blíží a je čas nejen na pořizování dárků pod stromeček, ale i na výzdobu vánočního stromečku. Na této stránce jsme pro vás připravili několik možných ozdob, které by se vám mohly letos třeba hodit. Jedná se o originální produkty známých značek jako Pearhead, Baby Art a velmi zajímavé produkty francouzské značky Avenue Mandarine, která se nám velice líbí, respektive se nám líbí její produktové řady pro výtvarné a kreativní dětské tvoření. Sami se na našich stránkách můžete přesvědčit o originalitě Avenue Mandarine. Ale nyní již k vánočním ozdobám.

 

Vánoční ozdoby z Francie

A když jsme zmínili francouzskou značku Avenue Mandarine, tak s ní můžeme rovnou začít. Na letošní rok pro nás připravila dvě sady originálních ozdob na vánoční stromeček s dětskou tématikou. Jedno balení je určeno pro kluky a druhé balení je určeno pro holky. Ozdoby jsou vyrobené z pevného kartonu. Z jedné strany mají vánoční motiv a z druhé strany jsou nádherně ilustrované. Dětem se takové ozdoby budou určitě líbit a rády budou pomáhat při zdobení stromečku. Hlavně když jim takováto ozdobička spadne na zem, tak se nerozbije a nehrozí říznutí od střepů jako v případě skleněných ozdob.

Avenue Mandarine Vánoční ozdoby pro holky Avenue Mandarine Vánoční ozdoby pro kluky

 

Vánoční koule s otiskem ručičky

Originální ozdobou na stromeček jsou vánoční koule, na které se zvěční otisk ručičky. Vánoční ozdoba s otiskem - Červená, Pearhead Tyto ozdoby jsou poté památkou na celý život a mohou se také darovat například babičkám, tetičkám a podobně. Otisk na ozdobě vám bude každé vánoce připomínat, jak bylo vaše dítě kdysi malé, jak s vámi pomáhalo zdobit stromeček, jak se těšívalo na Ježíška a vždy zažijete krásné chvilky. Ozdoby s otiskem můžete pořídit od dvou značek. První značkou je Pearhead, od které je na trhu vánoční koule v červené barvě a druhou značkou je Baby Art, která pro letošní rok nabízí taktéž barvu červenou, dále zlatou, stříbrnou a tyrkysovou (té dává název Ocean)

 

Ornament s otiskem Pearhead

Další ozdobou, kterou můžete použít na vánoční stromek je neobvyklý ornament s otiskem od značky Pearhead. Oválná dřevěná ozdoba bude mít z jedné strany fotografii a z druhé strany otisk ručičky nebo nožičky dítěte. Otisk se zde provádí takzvanou bezdotykovou metodou, to znamená, že díte vůbec nepřijde do styku s barvou na otisk a přesto tento otisk vytvoříte. Tento typ je patentován právě značkou Pearhead.

 

 

Závěsné ozdoby s otiskem

Dalším produktem, který můžete použít jako originální vánoční ozdobu a mít památku na dobu, kdy bylo dítě ještě malé, je závěsná ozdoba otisk ručičky. Tento otisk můžete mít v klasické bílé barvě nebo si pořídit modrou či růžovou sadu. Uvidíte jak bude vánoční stromeček vypadat úplně jinak pokud použijete nějakou originální vánoční ozdobu z této nabídky a určitě zažijete i hodně hezkých chvil například s vyráběním otisku nebo s věšením ozdob na vánoční stromeček.

 

Nyní si stačí u nás jen vybrat. Přejeme správný výběr Laughing

 

Váš obchod Radost dětí

Řadit podle 
Výrobce  
NAŠE CENA 199,00 Kč

Novinka
Běžná cena 289,00 Kč

NAŠE CENA 239,00 Kč

Novinka
Zvýhodněná cena


Běžná cena 289,00 Kč

NAŠE CENA 259,00 Kč

Novinka


Běžná cena 289,00 Kč

NAŠE CENA 239,00 Kč

Novinka
Zvýhodněná cena


Běžná cena 289,00 Kč

NAŠE CENA 239,00 Kč

Novinka
Zvýhodněná cena


Běžná cena 328,00 Kč

NAŠE CENA 328,00 KčBěžná cena 328,00 Kč

NAŠE CENA 328,00 Kč