Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Současné akce

U nás je možno platit online i kartou

géčko.png


TIPY NA ZAJÍMAVÉ DÁRKY » Trojrámeček na otisky Pearhead

Trojrámeček na otisk nožičky a ručičky

Představíme vám krásný dárek k narození dítěte, který ocení rodiče narozeného miminka i za dalších několik let. Jedná se o sadu pro uchování malého otisku nožičky a otisku ručičky miminka v krásném dřevěném a zaskleném rámečku, respektive trojrámečku. Rámeček má totiž tři výřezy. Do jednoho se umístí otisk nožičky, do druhého se dá fotografie miminka a do třetího vloží rodiče otisk ručičky.

Trojrámeček na otisk Pearhead

Na trhu je několik výrobců, kteří vyrábí podobné rámečky se sadou na vytvoření otisků nebo odlitků nožiček a ručiček. V našem obchodě si vyberete také z mnoha druhů výrobků, stačí se podívat například přímo do sekce Dětský pokoj - otisky nožiček a ručiček a můžete vybírat z několika různých druhů dárků. Zde se budeme ale podrobněji věnovat přímo trojrámečku Pearhead. Značka Pearhead působí na českém trhu zhruba od roku 2011 a za tu dobu se do naší republiky dostalo mnoho výrobků, které rodičům pomáhají uchovávat si vzpomínky na dobu, kdy jejich dítě bylo ještě úplně malinké. Jedná nebo jednalo se o různá dětská fotoalba, scrapbook fotoalba, rámečky se sadou na otisky, dětské fotorámečky, krabičky na vzpomínky a další originální a kvalitní produkty.

Otisky pro miminka

Mezi ale opravdu nejžádanější produkty značky Pearhead patřily a dodnes samozřejmě patří rámečky se sadou na otisky pro miminka. Značka Pearhead kromě klasického 3D otisku pro miminka, který vidíme i na tomto trojrámečku, používá i speciální patentované bezdotykové otisky nožiček a ručiček miminek, o kterých budeme určitě psát na jiném místě, například v souvislosti s nástěnným trojrámečkem s bezdotykovým typem otisku. Nyní se tedy budeme trošku více věnovat nejžádanějšímu rámečku na otisky na českém trhu.

Trojrámeček na otisky Pearhead nástěnný

Trojrámeček na otisky Pearhead je nástěnný a má již na zadní straně připevněn úchyt pro zavěšení na zeď. Dřevěný rámeček má univerzální bílou barvu a hodí se prakticky do každého interiéru. Samozřejmostí u takového kvalitního rámečku je také jeho zasklení. Rozměry rámečku jsou 42 cm na délku a cca 24 cm na šířku. Tloušťka rámečku je cca 3,5 cm, což je velmi dobré pro vložení otisků nožičky a ručičky dítěte. Rámeček vypadá velmi elegantně a bude to jak jsme již dříve psali krásný a originální dárek k narození dítěte.

Zadní strana rámečku se jednoduše otevře posunutím dvou páček a vyjme se z rámečku. Pod zadní deskou najdete barevné pozadí pod otisky. To je z jedné strany modré a z druhé strany růžové. Rámeček na otisky lze tedy použít buď pro chlapečka nebo pro holčičku, můžete si vybrat. Tento dárek je také vhodný, když nevíte jakého pohlaví bude miminko a chcete nastávajícím rodičům již dárek koupit.

Rámeček dále obsahuje 2 sáčky se speciální hmotou na otisky Pearhead, váleček na rozválení hmoty, malý asi 15 cm metr pro snadnější odměření velikosti otisku a 2 samolepící čtverečky pro nalepení hotového a dobře zaschlého otisku do rámečku. Na krabici je také nalepen český návod k použití.

Práce s hmotou na otisky je velmi jednoduchá. Prakticky ji stačí jen chvíli zahřát v dlaních a propracovat jako například modelínu. Poté se hmota rozvání a vytvoří se otisk. Pokud se otisk zdá málo hluboký nebo se nepovedl, tak hmotu opět propracujete, vyválíte a otisk uděláte znovu. Celý postup je tedy velmi jednoduchý a vytvoří se krásná památka na malé miminko.

Výřezy na paspartě pro vložení fotografie a otisků mají dostatečně velké rozměry cca 9,5 x 14,5 cm

Celkově trojrámeček vypadá velmi hezky a my jej i podle reakcí našich zákazníků můžeme 100% doporučit jako jeden z nejlepších dárků k narození dítěte a pokud rodiče tento dárek k narození dítěte nedostanou, tak si myslíme, že rámeček se dá darovat třeba i k prvním narozeninám nebo v průběhu prvního roku života miminka a otisky se do výřezů ještě i tak vejdou.