Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

U nás je možno platit online i kartou

géčko.png


INFORMACE O NAŠEM ZBOŽÍ » Značka AVENUE MANDARINE

Edukativní hry a kreativní sady

Avenue Mandarine

V průběhu roku 2015 vstoupila na náš trh nová a perspektivní francouzská značka AVENUE MANDARINE, která nabízí skutečně originální dárky pro děti. Tato inovativní značka nabízí pro děti spoustu naučných, ale i zábavných hraček a her, se kterými se děti nejen zabaví, vyhrají, ale naučí se také nové věci.

Název značky Avenue Mandarine má evokovat novou myšlenku, představivost, novou cestu a svěžest. Avenue Mandarine se tedy zaměřuje na vývoj a výrobu originálních produktů pro děti jako jsou různé edukativní hry, originální dětské puzzle a nápadité kreativní a výtvarné sady pro dětské tvoření.

Avenue Mandarine Dětské šití Kočička Tina

V nabídce produktů značky Avenue Mandarine najdeme kartonové hračky, dětská razítka, panenky k vymalování, výtvarné hračky, edukativní hry, originální dětská puzzle a kreativní hračky. Produkty francouzské značky se vyznačují ještě krásným balením, takže se hodí tyto produkty darovat jako dárky pro děti a značka Avenue Mandarine má na svých produktech také krásné barevné obrázky. Tyto originální ilustrace se řadí také k přednostem značky.

Avenue Mandarine Přívěsek k vyšití Oslík Avenue Mandarine Přívěsek k vyšití Kočička Avenue Mandarine Přívěsek k vyšití Sovička

Kreativní sady pro dětské tvoření

Mezi kreativní sady vhodné pro dětské tvoření patří několik různých produktů v několika skupinách. Můžeme sem zařadit originální látkové panenky k vymalování, dětská razítka s omalovánkami. Dále je to dětské šití a vyšívání nebo sady na origami nebo na decoupage.Mezi další originální produkty značky Avenue Mandarine patří dětská puzzle od těch pro nejmenší děti až po originálně ilustrované limitované puzzle v edici ročních období od výtvarnice Elodie Nadreau. Nádherné jsou také kartonové domečky pro panenky nebo pro víly či dokonce kartonový hrad pro rytíře. Všechny tyto produkty jsou balené v krasných krabičkách, aby již na první pohled bylo jasné, že se jedná o skvělou a velmi kvalitní značku, která vtrhla na náš trh jako kometa a za velmi krátkou dobu si našla spoustu spokojených zákazníků.

Jsme rádi, že jsme mohli značku AVENUE MANDARINE zařadit do našeho obchodu. Jedná se vskutku o netradiční a originální značku. Značku Avenue Mandarine u nás naleznete hlavně k těchto kategoriích:

Kreativní tvoření

Kartonové modely

Dětská razítka

Dětské omalovánky

Limitovaná edice Malý Princ

Puzzle

Karetní hry

slide