Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

U nás je možno platit online i kartou

géčko.png


INFORMACE O NAŠEM ZBOŽÍ » Značka EBULOBO

Originální hračky pro děti EBULOBO

Značka Ebulobo je další velmi kvalitní značkou z Francie, která se již několik let s velkým úspěchem prezentuje po celém světě. Francouzské hračky Ebulobo jsou výsledkem kvalitní práce známé designérské dvojice Anna Lelong a Ferdinand Lecomte. Tato dvojice se prakticky celý život věnuje výrobě a designu hraček a má obrovské zkušenosti a obrovské pracovní nasazení. Již před lety pracovali pro jiné známé hračkářské firmy. Ve všech směrech jsou hračky Ebulobo originální a inovativní. Napomáhají rozvoji jemné dětské motoriky, komunikačních schopností dětí a je kladen důraz na samotnou fantazii dětí, která je velmi důležitá. Každá hračka od značky Ebulobo je jednoduše velmi krásný dárek pro děti.

slide /fotky29549/slider/Zkouska-karkulka-vstupte-2.jpg

 

Dárky pro děti

Hračky pro děti Ebulobo jsou rozděleny do několika kolekcí jako Louloup nebo Woodours, což jsou názvy, které nám nemusejí nic říkat, ale jednoduše řečeno jsou to kolekce, které žijí svůj vlastní příběh. Například jmenovaná kolekce Louloup je kolekce s postavičkou vlka. Hladového vlka. Vlk je sice hladový, ale vašemu děťátku určitě neublíží, vlk si rád hraje, je veselý a bude rád, když si s ním někdo bude hrát. Další příběhy a dobrodružství je možno zažít s hračkami s motivem medvídka. Tato kolekce se nazývá Woodours a jak uvidíte, medvídci jsou úplně úžasní. Táta medvídek zažívá se synem spoustu dobrodružství, výletů, legrace a učí svého synka rybařit, pomáhá mu s nejrůznějšími věcmi a je to nerozlučná dvojice, která se bude dětem zaručeně líbit. Hned při prvním pohledu na hračky Ebulobo uvidíte, jak jsou hračky úžasné a neměly by chybět v žádném dětském pokojíčku.

 

slide /fotky29549/slider/Hladovy-vlk-1.jpg

 

Produkty Ebulobo bychom ještě mohli rozdělit na tyto kategorie:

 

Plyšové a látkové hračky

Batohy pro nejmenší

Hrací deky a kolotoče

Šály a capáčky

Dřevěné hračky

Dětské jídelní potřeby

 

Pokud hledáte originální dárky pro děti, dárek k narození dítěte či dárek k prvním narozeninám, podívejte se na hračky Ebulobo a zcela jistě vás tyto hračky pro děti zaujmou. Stejně jako nás.