Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Současné akce

Nejprodávanější

U nás je možno platit online i kartou

géčko.png


INFORMACE O NAŠEM ZBOŽÍ » Značka LABEL TOUR

Originální dárky pro děti od Label Tour

Úplnou novinkou na českém trhu je od 29.3.2016 francouzská značka Label Tour. Tím pádem je tato značka i novinkou v našem sortimentu dárků pro děti od narození až po zhruba sedmileté děti. 

Label Tour úzce spolupracuje s francouzskými umělci, kteří pro tuto značku vytvářejí design různých potřeb pro děti. Výraznou stopu u Label Tour zanechává výtvarnice Isabell Kessedjian, která navrhla design čtyř postaviček - pro holky je to Princezna a Gurmánka (roztomilá holčička se zmrzlinou) a pro kluky je to Pirát a Rytíř.

Isabell Kessedjian je podle dostupných informací dcerou francouzských diplomatů a s nimi v dětství procestovala spoustu zemí a poznala spoustu zajímavých lidí a hodně zajímavých míst a životních stylů. Díky těmto cestám později začala své zážitky a představivost uplatňovat ve svých kresbách a v součastnosti také kromě malířství vyučuje i sochařství.

Tato edice Design by Isabell Kessedjian je velmi výraznou značkou v sortimentu Label Tour. Sama Isabell Kessedjian se nechala při tvorbě těchto postaviček inspirovat kresbami svého syna a proto jsou tyto postavičky dětem velmi blízké a jsou ve Francii velmi populární. Děti budou chtít také svou postavičku kreslit, hrát si na piráty či princezny a k tomu všemu se jim budou hodit všechny originální dárky, které jsou v designu od francouzské umělkyně. Dá se tedy říci, že i díky synovi výtvarnice Isabell Kessedjian vznikla celá kolekce originálních dárků pro děti s názvem "Až budu velký, bude ze mě ...."

Obrázek na plátně Pirát 15x15 cm, Label Tour Obrázek na plátně Princezna 15x15 cm, Label Tour Obrázek na plátně Rytíř 15x15 cm, Label Tour Obrázek na plátně Gurmánka 15x15 cm, Label Tour

Originální dárky pro miminka a pro děti až do sedmi let můžeme rozdělit do několika skupin. Jednotný design postaviček může provázet děti od narození přes batole, nemluvně až po děti školkou a školou povinné. V jednotném designu můžete pořídit bodíčka a trička pro miminka včetně kojeneckých souprav až po vybavení dětského pokoje. Dá se říci, že produkty značky Label Tour porostou s vašimi dětmi.

Jaké jsou tedy zhruba skupiny produktů této designově velmi zajímavé edice originálních dárků pro děti? Dá se říci, že lze produkty rozdělit takto:

Jídelní soupravy a potřeby - jednotný design provází děti i u jídla. Děti budou s radostí papat, když na konci jídla uvidí na svém talířku svého oblíbeného hrdinu nebo hrdinku. Děti mohou používat i příbor s obrázkem princezny, pít z hrníčku s rytířem, mít na sobě bryndák s pirátem a pod talířkem mít prostírání s holčičkou se zmrzlinou. Jednoduše lze pořídit mělké i hluboké talířky, lžičky, kalíšky na vajíčka, prostírání i boxy na svačinu nebo láhve na pití v jednotném oblíbeném designu.

Jídelní souprava Pirát, Label Tour Dětský příbor Princezna, Label Tour Kalíšek na vajíčko Rytíř, Label Tour

Dětské batohy a zavazadla - pro všechny malé cestovatele je k dispozici řada produktů pro cestování od peněženky, přes toaletní tašku, tašku přes rameno, malý batoh až po velký batoh. Vše v krásném jednotném designu od Isabell Kessedjian.

Taška přes rameno Gurmánka, Label Tour Deštník Pirát, Label Tour Malý batoh Princezna, Label Tour

Kojenecký a dětský textil - již malé miminko můžete obléci do krásných bodíček v luxusním designu Piráta, Rytíře, Princezny nebo Gurmánky. V nabídce produktů jsou bodíčka, ponča, zimní i letní spací pytle, trička i UV trika.

Sada 2 body s krátkým rukávem Princezna, Label Tour Pončo Pirát, Label Tour Kojenecká souprava Princezna, Label Tour

Potřeby pro plavání a koupání - pro malé děti jsou při plavání také například důležité rukávky do vody. I ty můžete mít v designu od značky Label Tour. K vodě se dětem bude hodit třeba i sada s kyblíkem na písek nebo plážová osuška. Při koupání ve vaničce se třeba bude hodit i dárková koupelová souprava, která je velmi vhodná také jako dárek k narození dítěte.

Plážová osuška Pirát, Label Tour Plážová osuška Princezna, Label Tour Dětské rukávky Pirát, Label Tour

Vybavení do dětského pokoje - v neposlední řadě vám chceme ukázat možnost, jak dokonale vybavit pokoj a vyšperkovat stejným designem. Chcete mít pokoj zařízený v pirátském stylu nebo naopak v princeznovském? Není žádný problém. V designu Pirát, Rytíř, Princezna a Gurmánka je možné mít vybaven celý dětský pokojíček. Od koberce, přes pokladničku, lampičku, kelímku na tužky, vaku na hračky, dále můžete pořídit například dětský metr na zeď, sedací vak nebo větší či menší obrázek na plátně, který bude třešničkou na dortu ve vybavení dětského pokoje.

Lampička Gurmánka, Label Tour Pokladnička Pirát, Label Tour Vak na hračky Rytíř, Label Tour

Značka Label Tour a speciálně produkty z edice od francouzské umělkyně Isabell Kessedjian jsou určitě skvělé originální dárky pro děti již od narození, přes první narozeniny až po první či druhou třídu základní školy. Pokud chcete mít něco originálního pro vaše děti, značka Label Tour je skvělou volbou.