Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Současné akce

U nás je možno platit online i kartou

géčko.png


INFORMACE O NAŠEM ZBOŽÍ » Značka PEARHEAD

Otisky ručiček a nožiček miminek Pearhead

V našem obchodě nabízíme produkty, které považujeme za kvalitní a které se hodí buď jako dárek k narození dítěte nebo poté jako dárek k prvním narozeninám a dále zboží pro děti zhruba do šesti, sedmi let. 

Značku Pearhead nabízíme, protože je to značka, která je velmi kvalitní. Tato značka je do České republiky dovážena zhruba od roku 2010 a specializuje se na produkty, které pomáhají uchovávat vzpomínky na malé děti. Produkty značky Pearhead se velmi hodí jako dárek k narození dítěte nebo jako dárek k prvním narozeninám.

Pearhead je značka, která je známá po celém světě. Různé rámečky na otisky ručiček a nožiček miminek jsou dnes již legendami a prakticky každý rok přichází tato značka s novými nápady na to, jak obohatit nabídku výrobků nebo zdokonalit jednotlivé produkty.

Jako nejznámější a momentálně nejprodávanější rámečky na otisky ručiček a nožiček miminek můžeme uvést jeden nástěnný trojrámeček na otisky a jeden stolní trojrámeček na otisky nožičky a ručičky Pearhead. Tyto rámečky, respektive trojrámečky na otisky mají společnou bílou barvu rámečku, obsahují samozřejmě již hmotu na vytvoření otisků a jejich výhodou je i to, že obsahují jak růžové, tak i modré pozadí pod otisky nožiček miminek a mohou se tak použít jak pro holčičku, tak pro chlapečka. 

Jak jsme již zmínili, tak značka Pearhead se specializuje na výrobky spojené s uchováváním vzpomínek. Do portfolia této světoznámé značky patří kromě rámečků na otisky ručiček a nožiček miminek také různá dětská fotoalba, rámečky na fotografie, krabičky na vzpomínky nebo speciální produkty, které vám pomohou při focení přesně zjistit stáří miminka.

Mezi tyto produkty patří v první řadě speciální kartonová sada kostek vyvedená v barvách pro holčičku nebo pro chlapečka. Na kostkách jsou číslice a nápisy (v angličtině) jako den, měsíc, rok. Spolu tak před miminko můžete postavit kostku s číslem 7 a kostku s nápisem days a budete vědět, že jste fotografii miminka pořídili přesně, když bylo na světě 7 dní. Na podobném principu fungují také speciální sady nálepek, které miminku přilepíte na bodíčko a budete vědět, jak bylo vaše děťátko staré v době pořízení fotografie. 

Značka Pearhead prostě jednoznačně patří ke špičce na trhu co se do originality a kvality dárků pomáhajících nám uchovat vzpomínky týká. Tatovéto dárky patří jednoznačně k nejlepším volbám mezi dárky k narození dítěte.

Poznejte svět Pearhead a projděte si nabídku produktů v našem obchě.