Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Současné akce

NAŠE CENA 679,00 Kč
NAŠE CENA 1 069,00 Kč

U nás je možno platit online i kartou

géčko.png


INFORMACE O NAŠEM ZBOŽÍ » Značka SCRATCH

Originální a veselé hračky značky Scratch

Je to celkem nedávno (asi v roce 2015) co do České republiky poprvé dorazila zásilka veselých dřevěných hraček z Belgie. Pro nás do té doby neznámá značka Scratch, která ale ihned po uvedení na trh našla spoustu obdivovatelů. 

Belgická značka Scratch jde novou cestou, přináší na celosvětový thr produkty v novém pojetí a v novém designu a v každém produktu se snaží uplatnit nové nápady svých designérů. Na tvorbě hraček se u firmy Scratch podílejí lidé, kteří jsou zapálení pro svou práci a snaží se přenést zkušenosti ze života právě do designu a funkčnosti výrobků. Velký důraz je kladen samozřejmě také na bezpečnost výrobků Scratch.

Při vývoji a výrobě hraček je kladen důraz na to, k jakému věku dítěte se daná hračka vztahuje. Aby byly dřevěné hračky pro dítě zajímavé, aby hračky byly veselé a aby se děti s hračkami naučili nové věci. Dřevěné hračky Scratch podporují u dětí vývoj jemné motoriky, dále koordinaci pohybů, logické uvažování a nejvíce u malých dětí asi rozeznávání tvarů a barev.

Materiály na výrobu hraček Scratch jsou pečlivě zvažovány a jsou vybírány s velkou pečlivostí tak, aby si rodiče byli jistí, že když pro své dítě zakoupí produkt značky Scratch, tak udělali vždy to nejlepší pro své dítě a nákupu nelitovali.

Výrobky značky Scratch můžeme rozdělit do několika kategorií:

Dřevěné hračky - jak již název říká, jsou to hračky ze dřeva, mezi které patří jak například klasické tahací hračky v krásných veselých barvách a designech, tak vkládací kostky s různými aktivitamy , vkládací puzzle, vkládací zvířátka a podobné. Na těchto hračkách se učí nejmenší děti rozeznávat jednotlivé tvary, snaží se správné tvary vkládat do správných otvorů, učí se trpělivosti při hraní a na krásně barevných hračkách se později naučí i správně rozeznat dané barvy.

Dřevěná chodítka pro nejmenší - chodítka jsou velmi kvalitní a pomáhají dětem při prvních krůčcích být při chůzi stále jistější a jistější. Chodítka jsou vyráběna v krásných designech a slouží jako chodítko, tak jako vozíček na hračky pro děti. Chodítka značky Scratch jsou ideální jako krásný dárek k prvním narozeninám.

Odrážedla a houpadla - dřevěná odrážedla Scratch jsou také jako ostatní hračky krásně barevné a dřevěné. Odrážedla jsou většinou vhodná pro děti zhruba od 2 let. Odrážedla jsou také vyráběna ve stejných designech jako chodítka, takže lze dítěti dát k prvním narozeninám chodítko Scratch a ke druhým nebo ke třetím narozeninám odrážedlo ve stejném designu, jako bylo chodítko.

Hudební nástroje - každé dítě si určitě rádo hraje na nějaký hudební nástroj. Mezi nejoblíbenější pak patří určitě kytary nebo bubínky. Hudební nástroje Sracth jsou pěkná, kvalitní, krásně vesele barevné a lze je hlavně ve stejném designu kombinovat a doplňovat. Ke kytaře se dá dokoupit také například bubínek nebo tamburína také ve stejném designu.

Stolní a jiné hry - mezi hry pro nejmenší patří určitě kvalitní pexesa, domina, puzzle a podobné hračky, se kterými si děti budou hrát a budou se učit rozpoznávat například obrázky a budou se učit trpělivosti.

Dřevěný nábytek - dřevěný dětský nábytek značky Sratch má moderní design a barvy. Do dětského pokoje lze nakombinovat stolek a židličky ve stejném designu oblíbeného zvířátka nebo například formule.

Značka Scratch je jednoduše velmi zajímavá pro moderní lidi, kteří se nebojí experimentovat, pro lidi, kteří chtějí zkusit něco nového a pro všechny lidi, kterým není lhostejná kvalita hraček pro jejich děti.