Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Současné akce

U nás je možno platit online i kartou

géčko.png


INFORMACE O NAŠEM ZBOŽÍ » Značka SCRATCH

Originální a veselé hračky značky Scratch

Je to celkem nedávno (asi v roce 2015) co do České republiky poprvé dorazila zásilka veselých dřevěných hraček z Belgie. Pro nás do té doby neznámá značka Scratch, která ale ihned po uvedení na trh našla spoustu obdivovatelů. 

Belgická značka Scratch jde novou cestou, přináší na celosvětový thr produkty v novém pojetí a v novém designu a v každém produktu se snaží uplatnit nové nápady svých designérů. Na tvorbě hraček se u firmy Scratch podílejí lidé, kteří jsou zapálení pro svou práci a snaží se přenést zkušenosti ze života právě do designu a funkčnosti výrobků. Velký důraz je kladen samozřejmě také na bezpečnost výrobků Scratch.

Při vývoji a výrobě hraček je kladen důraz na to, k jakému věku dítěte se daná hračka vztahuje. Aby byly dřevěné hračky pro dítě zajímavé, aby hračky byly veselé a aby se děti s hračkami naučili nové věci. Dřevěné hračky Scratch podporují u dětí vývoj jemné motoriky, dále koordinaci pohybů, logické uvažování a nejvíce u malých dětí asi rozeznávání tvarů a barev.

Materiály na výrobu hraček Scratch jsou pečlivě zvažovány a jsou vybírány s velkou pečlivostí tak, aby si rodiče byli jistí, že když pro své dítě zakoupí produkt značky Scratch, tak udělali vždy to nejlepší pro své dítě a nákupu nelitovali.

Výrobky značky Scratch můžeme rozdělit do několika kategorií:

Dřevěné hračky - jak již název říká, jsou to hračky ze dřeva, mezi které patří jak například klasické tahací hračky v krásných veselých barvách a designech, tak vkládací kostky s různými aktivitamy , vkládací puzzle, vkládací zvířátka a podobné. Na těchto hračkách se učí nejmenší děti rozeznávat jednotlivé tvary, snaží se správné tvary vkládat do správných otvorů, učí se trpělivosti při hraní a na krásně barevných hračkách se později naučí i správně rozeznat dané barvy.

Dřevěná chodítka pro nejmenší - chodítka jsou velmi kvalitní a pomáhají dětem při prvních krůčcích být při chůzi stále jistější a jistější. Chodítka jsou vyráběna v krásných designech a slouží jako chodítko, tak jako vozíček na hračky pro děti. Chodítka značky Scratch jsou ideální jako krásný dárek k prvním narozeninám.

Odrážedla a houpadla - dřevěná odrážedla Scratch jsou také jako ostatní hračky krásně barevné a dřevěné. Odrážedla jsou většinou vhodná pro děti zhruba od 2 let. Odrážedla jsou také vyráběna ve stejných designech jako chodítka, takže lze dítěti dát k prvním narozeninám chodítko Scratch a ke druhým nebo ke třetím narozeninám odrážedlo ve stejném designu, jako bylo chodítko.

Hudební nástroje - každé dítě si určitě rádo hraje na nějaký hudební nástroj. Mezi nejoblíbenější pak patří určitě kytary nebo bubínky. Hudební nástroje Sracth jsou pěkná, kvalitní, krásně vesele barevné a lze je hlavně ve stejném designu kombinovat a doplňovat. Ke kytaře se dá dokoupit také například bubínek nebo tamburína také ve stejném designu.

Stolní a jiné hry - mezi hry pro nejmenší patří určitě kvalitní pexesa, domina, puzzle a podobné hračky, se kterými si děti budou hrát a budou se učit rozpoznávat například obrázky a budou se učit trpělivosti.

Dřevěný nábytek - dřevěný dětský nábytek značky Sratch má moderní design a barvy. Do dětského pokoje lze nakombinovat stolek a židličky ve stejném designu oblíbeného zvířátka nebo například formule.

Značka Scratch je jednoduše velmi zajímavá pro moderní lidi, kteří se nebojí experimentovat, pro lidi, kteří chtějí zkusit něco nového a pro všechny lidi, kterým není lhostejná kvalita hraček pro jejich děti.