Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

slide-1
slide-2
slide-3
slide-4
slide-5
slide-6

U nás je možno platit online i kartou

géčko.png


RADY A NÁPADY

Tipy na dárky pro děti

 

Kdo má děti, tak nám dá za pravdu, že je kolikrát těžké vymyslet co jim dát jako dárek k narozeninám, k svátku, ke dni dětí, k vánocům a podobně. Po celý rok děti dostávají také nějaké drobné dárky, které jim dělají radost a tak vlastně celý rok hledáme nějaké nápady na dárky, které bychom našim dětem mohli dát.

 

Ono nelze jednoznačně říci, které dárky jsou nejlepší a které rozhodně nedávat. Takový návod ani existovat nemůže, protože každé dítě je jiné, každé dítě má jiné nároky, zájmy nebo potřeby. Dárky se mohou dělit na hodně druhů a kategorií. Ať jsou to dárky pro holky nebo kluky, dárky podle věku dítěte, dárky podle použitého materiálu, podle druhu použití, naučné hračky, zábavné hračky, hračky na baterku nebo bez baterek, hračky do vody, na písek a tak dále a tak dále…

 

My osobně jsme již opustili takové ty klasické hračkářské obchody, kde se opakuje stále to stejné zboží od nejznámějších výrobců a můžete pořídit všelijaké poníky, barbíny, lega a jim podobné stavebnice, figurky zvířátek, šmoulů a dalších postaviček, které jsou ten daný moment vysílané v televizích nebo běží neustále v reklamních spotech a dětem je to přímo vnucováno těmito kanály. Různé pistole, pušky, meče, vojáčci, stále to samé dokola. Chtěli jsme pro naše děti něco více originálního, něco co není vidět v těchto velkých obchodech. Začali jsme hledání dárku pro naše děti věnovat více času a hle, najednou jsme objevili spoustu jiných dárků, než na které jsme naráželi při našich běžných cestách za nákupy.

 

Pokusíme se vám zde některé zajímavé produkty a značky postupně více přiblížit.

Dárek k narození dítěte

Podívejte se na 10 nejžhavějších tipů na dárek k narození dítěte. Hledejte inspiraci, podívejte se na produkty. Najdete nejen dárky pro rodiče na památku, ale i dárky přímo pro narozené miminko.

celý článek

Co je to Pearhead?

06. 01. 2017 | Zajímavosti o značkách

U nás se dozvíte něco více o značce Pearhead, která je symbolem kvalitních originálních produktů vhodných jako dárek k narození dítěte. Uvidíte rámečky na otisky ručiček a nožiček miminek nebo originální samolepky na oblečení miminek.

celý článek

Dřevěná hračka ke druhým narozeninám

Řešíte v této době co dát dětem jako dárek ke druhým narozeninám? Máme pro vás tip na originální dřevěnou kuličkovou dráhu od značkového výrobce Scratch z Belgie.

celý článek

Originální vánoční ozdoby pro holky

Děti velmi rády pomáhají zdobit vánoční stromeček a to je nebezpečí pro křehké ozdobičky. Nyní jsou na trhu vánoční ozdoby z pevného odolného kartonu s originálními ilustracemi a děti mohou stromeček bez obav zdobit sami. Ozdobičky se nerozbijí.

celý článek

Hledáte inspiraci na dárky pro děti?

26. 12. 2016

Jaký dárek pořídit pro své děti? To je otázka, kterou si pokládá většina rodičů několikrát v roce. Dárky pro děti k narozeninám, ke svátkům, ke dni dětí, k vánocům, za vysvědčení a tak dále. Zkuste se podívat na dárky, které v běžných velkých obchodech neuvidíte a načerpejte inspiraci.

celý článek