Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Současné akce

Nejprodávanější

U nás je možno platit online i kartou

géčko.png


Historie firmy

Historie naší firmy

Naši firmu jsme založili pod názvem Robert Sklenář v roce 2011 registrovanou na živnostenském úřadě v Neratovicích.

Z počátku jsme se zabývali prodejem sběratelského materiálu a stali jsme se také obchodním partnerem České Národní banky a obchodovali jsme se zlatými a stříbrnými mincemi. Ke konci roku 2012 jsme toto odvětví našeho podnikání opustili a otevřeli jsme si obchod, který se specializuje na prodej předmětů dárkové povahy a především se specializujeme na dárky k narození dítěte a dárky, které budou tyto vzácné chvíle připomínat.

Rozhodli jsme se v našem obchodě prodávat krásné a kvalitní výrobky a hlavně se orientujeme jen na několik obchodních značek, abychom mohli mít veškeré zboží skladem. Jdeme tedy cestou kvality a ne kvantity. Mezi naše hlavní přednosti patří skladová dostupnost zboží a možnost rychlé expedice, ale i další výhody, které popisujeme v článku "Proč nakupovat u nás".

V současné době provozujeme kromě obchodu Radost dětí také obchod Otisky nožiček a ručiček, kde nabízíme pouze produkty americké značky Pearhead, která je známá jako kvalitní výrobce rámečků na otisky nožiček a ručiček a která se specializuje na výrobky spojené s malými dětmi a dodává k nám velice kvalitní krabičky na vzpomínky, dětská fotoalba, originální dětské fotorámečky a právě několik variant otisků nožiček a ručiček.

Budeme velmi rádi, když využijete služeb jednoho z našich obchodů a zakoupíte krásné dárky za přijatelné ceny s velmi nízkou účtovanou částkou za poštovné, které zčásti dotujeme, abychom vám umožnili a zpříjemnili nákup a umocnili radost ze zakoupeného dárku.

Za tým obchodu Radost dětí,

Robert Sklenář - majitel firmy